NAUJIENA  

Šventklajūna į Himalajus. 2015 rugsėjo pab. - spalio pradž.

Kelionės   ATSIPALAIDAVIMAS SU JOGA TENERIFĖJE

ATSIPALAIDAVIMAS SU JOGA TENERIFĖJE

YATRA.LT

2014 sausio 15 - 23

 

 

Ispanija, Tenerifė, Hacienda Cristoforo

www.haciendacristoforo.com

Gera sveikata yra vidinės harmonijos išorinė išraiška. ... Taika ir ramybė yra didieji ligų gydytojai./ MOTINA


Kodėl Tenerifė

Tai ypatinga sala – galios vieta. Daugiausia žinoma dėl savo švelnaus klimato ir kurortų, tačiau labai vertinama ir dvasinių praktikuotojų dėl stiprios ir švelnios energetikos.

 

Kur gyvensime

Hacienda Cristoforo - tai nuostabus dvasinis kompleksas Tenerifės salos kalnuose, priklausantis tarptautinei antroposofijos kūrėjo R.Štainerio bendruomenei. Čia juntama jauki bendruomeninė dvasia ir atvirumas, lyg gyventume Indijos ašrame, tik su europietiškais patogumais netoli vandenyno. Draugiška ir patogi aplinka atvykusiems su visa šeima su vaikais – numatytos vaikų žaidimų zonos įvairaus amžiaus vaikams. O nuostabus vegetarinis maistas bus specialiai gaminamas mūsų grupei iš vietoje ekologiškai užaugintų produktų.

Ką veiksime

Mūsų saviugdos praktikos bus orientuotos į tai, kad prisimintume atsipalaidavimo meną. Sakome “prisiminti”, nes tai yra kiekvienam įgimta savybė, kurią esame pamiršę. Atsipalaidavimas - viena pirmųjų ir pagrindinių sąlygų pasiekti ramybę prote-emocijose ir kūne. Ramybės būsenoje, žmogaus organizme įsijungia dieviškosios galios, apvalančios nuo visų proto-emocinių negandų ir įveikiančios ligų užuomazgas bei suteikiančios sveikatą. Tai būsena, kai grįžtama į savo prigimtinį dvasinės stiprybės centrą, kai tiesiog norisi gyventi - juoktis, judėti, kurti, dalintis, rūpintis, atjausti, mylėti...

Programoje numatytos subalansuotos su aplinka, poilsiu ir laisvalaikiu praktikos, leisiančios švelniai žadinti mūsų tikrąją prigimtį – kurti sveiką ir laimingą žmogų. Ir JĮ kiekvienas kuria pats.

Tai bus palaimingas laikas, skirtas sau ir kartu atvykusiems šeimos nariams.

 

Dienotvarkė

6.30 – meditacija

7.30 – praktika*

9.00 – pusryčiai

10.00 – praktika

13.00 – pietūs

18.00 – meditacija

19.00 – vakarienė

 

*Praktikos

Saviugdos pratybos – meditacija ir atsipalaidavimas; jogų pratimai bei kvėpavimas;  Egiptietiška (Kaukazo) joga – kvėpavimas, lydimas lengvų judesių; Joga Nidra – gilaus atsipalaidavimo sesijos; Garso meditacijos bei mantra jogos sesijos; Judesio-šokio meditacijos; Paskaitos – pokalbiai; dvasinių tekstų skaitymas-suvokimas.

Praktikų vadovai


- Arnas Kazickas, Haridas - studijos Yoga.LT www.yoga.lt vadovas, jogos mokytojas;

- Gintaras R./Narajanas puslapio www.yogi.lt įkūrėjas, teosofas, jogos mokytojas; abu jie yra piligriminių kelionų organizatoriai ir vedliai. (www.yatra.lt).

- Agnietė Laurinaitytė – psichologė, šokio-judesio terapeutė;

- Tamara Ronkaitienė – stuburo biokorekcijos specialistė, sveikatingumo mokytoja.

 

Kainos

Programa – 750 lt.

Gyvenimas (be maitinimo) - 240 eur. (8 naktys)

Skrydis – (bilietai perkami individualiai)

 

Registracija

Yatra.lt@gmail.com

mob. +37065031508 (Lietuvoje), +918979699840 (Indijoje)

 

www.yatra.lt


SPRENDIMAS: ezo