NAUJIENA  

Šventklajūna į Himalajus. 2015 rugsėjo pab. - spalio pradž.

  Naujienos

2014 03 29

Meditacijų savaitgalis balandžio 4-6

Parašė Haridas

Meditacijų savaitgalis

Yatra.LT, Dhyana – 4 (2014)

Data: 2014 m. balandžio 4 – 6 dienomis

Neseniai grįžus iš piligriminės kelionės-šventklajūnos po Vakarų Indiją, spontaniškai kyla noras tęsti šią kelionę ir Lietuvoje…

Todėl kviečiame jus į aktyvų savo praktikomis Meditacijų – Būvos savaitgalį. Norime pasidalinti atsivežta indiška šiluma su tais, kas laukėte mūsų Lietuvoje ir priminti kuo kvėpavome ir būvojome – kad praktikos „neužsiveltų“ – tiems kas buvote kartu kelyje.

Kviečiame kartu švęsti vidinės tylos girdėjimą kiekvienoje būties akimirkoje: kvėpavime, garse, šokyje, juoke, rimties tyloje, tikrojoje būvoje …

OM

Badrinarayan & Haridas

Yatra LT vedliai

Nuotraukoje: grupinė meditacija keliaujant po Vakarų Indiją. 2014m., vasaris

Apie programą:

Tai jau ketvirtoji meditacijų stovykla, gimusi, kaip natūrali kolektyvinių praktikų tąsa, Haridui ir Narajanui – šventklajūnos projekto “Yatra LT” sumanytojams – keliaujant po Indijos dvasines galios vietas.

Meditacijos praktika suteikia kiekvienam ieškotojui unikalią galimybę pajusti savąją Tylos akimirką, palaipsniui auginant vidinį stebėtoją ir sąmoningumą, galintį pakeisti visą likusio gyvenimo kokybę – išlaisvinti nuo vidinių ir išorinių veiksnių, trukdančių laimei. Įsitvirtinus naujoje patirtyje kiekviename atsiskleidžia slypinti gelmė ir laisvė, kūrybiškumas ir džiaugsmas.

Stovykla skirta visiems norintiems išmokti medituoti,o taip pat lavinti ir pagilinti meditacijos įgūdžius bei technikas ir tiesiog – Būvoti.

Turintiems tikslą, dabar ar kada nors ateity, vyktį į piligriminę kelionę (šventklajūną) Indijon – tai geras metas pasiruošimui ir pažinčiai. Stovyklos metu dalinsimės praėjusių kelionių įspūdžiais ir patirtimi.

Laukiamas kiekvienas, nuoširdžiai besidomintis sąmoningumo žadinimu savyje, meditacija bei Jogos praktikomis pačia plačiausia prasme.

 

Savaitgalio kaina: 350 lt.

Registracija: yatra.lt@gmail.com,

Tel.: 8 636 17200, 8 650 31508

Kviečiame!

Vieta: Jovariškės, Antano Gedvilo kaimo turizmo sodyba

Stovyklos vadovai:

- Arnas Kazickas, Haridas – studijos Yoga.LT www.yoga.lt vadovas

- Gintaras R./Narajanas portalo www.yogi.lt redaktorius, teosofas, jogos mokytojas;

 


SPRENDIMAS: ezo